PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013258}

Omen: Początek

The First Omen
6,4 6 717
ocen
6,4 10 1 6717
7,3 19
ocen krytyków
Omen: Początek
powrót do forum filmu Omen: Początek

Paolo

ocenił(a) film na 7

Od razu powiem, że nie znam oryginału ale nie zrozumiałam jednej rzeczy. Kim był Paolo? Był podstawiony, żeby upić i zwabić główną bohaterkę czy jak? Był w trakcie rytuału zapłodnienia ale był bardzo roztrzęsiony. Wytłumaczy ktoś?

ocenił(a) film na 9
Lampich

Mi się wydaje że on wtedy na dyskotece był opętany przez szatana by zapłodnić główną bohaterkę ale później zginął i podczas rytuału to miała jakieś zwidy i go

ocenił(a) film na 9
takapanna

Widziała to moja myśl tylko

ocenił(a) film na 7
takapanna

Nie dziwię się, że dałes 9 jak tak interpretujesz tą postać i sytuację z nim . Główna bohaterak została zapłodniona przez szakalo-diabła a nie przez Paolo. On i jego ziomek poprostu byli uwikłani w całą oragnizację i ich zadaniem było upicie Margaret aby nie do końca była świadoma tego, co się zdarzyło. Inna sprawa, że motyw z tym, że on jej mówi o znamieniu jest bez sensu. To, że ona przez całe życie nie zwróciła na znamie na głowie, dopiero on jej to uświadomił jest na siłę. Wstawiono spotkanie z Paolo, żeby załatać tą dzurę i "nagle" ją uświadomić. Inna rzecz mnie zastanawia, kim były matkai Margaret, Carity i wszelkich dzieci?

ocenił(a) film na 9
Namiestnik_SS

Wydaje mi się że jej matka była ta zakonnica ze zdjęcia

ocenił(a) film na 6
Namiestnik_SS

Ja fabułę odebrałam tak: Margaret była córką Siostry Silvy, która dała jej to do zrozumienia mówiąc o potrzebie matczynej więzi z dzieckiem, gdy Margaret po porodzie poprosiła o potrzymanie syna. Margaret widziała także wcześniej poród młodej kobiety, która urodziła diabła. Po tym widoku Margaret zemdalala. Jednak skoro naznaczonymi dziećmi była tylko Margaret i Carlita, żadna inna kobieta nie miała nosić „skażonego” dziecka, więc prawdopodobnie miała wizję własnego porodu. Widziała zatem poród młodej Siostry Silvy (swojej matki) oraz siebie jako „skażone” dziecko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones